Інформаційна політика компанії «Новартіс»

Мета даного сайту - поширення загальних відомостей про «Новартіс», продукти і послуги компанії. Інформація, розміщена на даному сайті, в основному призначена для медичних фахівців. Пацієнти не повинні використовувати інформацію сайту в якості медичних порад чи рекомендацій. Пацієнти повинні завжди пам'ятати про те, що вибір і призначення лікарського препарату, а також контроль за його застосуванням може здійснювати тільки лікар, який завжди враховує індивідуальні особливості пацієнта. «Новартіс» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації сайту.

Ми докладаємо всіх зусиль до того, щоб інформація, розміщена на цьому сайті, була достовірною і періодично оновлювалася, однак ми не гарантуємо абсолютної точності і повноти інформації, так само як і повної відсутності в ній помилок.

Компанія «Новартіс» також не несе відповідальності за шкоду, яка може бути завдана Вашому комп'ютеру і спряженому з ним обладнанню, або за шкідливий вплив комп'ютерних вірусів на все вищезгадане у зв'язку з використанням даного сайту, доступом до нього, або завантаженням будь-яких матеріалів з даного сайту.

Даний сайт містить посилання на сайти, що знаходяться поза контролем «Новартіс». У зв'язку з цим «Новартіс» не несе відповідальності за достовірність інформації, розміщеної на таких сайтах і за їх коректну роботу.

Вся графічна та текстова інформація, розміщена на цьому сайті, є інтелектуальною власністю «Новартіс». Всі права на неї захищені. Всі назви продуктів «Новартіс» є товарними знаками. Допускається копіювання документів або сторінок даного сайту тільки для Вашого особистого користування та за умови, що зроблені Вами копії містять інформацію про захищені права і межі відповідальності «Новартіс». Інше відтворення, розповсюдження (продаж, прокат та ін.), повідомлення в ефір, переробка або зміна, а також будь-яке інше комерційне використання без попереднього письмового дозволу «Новартіс» не допускається.

Всі питання, зауваження, пропозиції, ідеї, зображення та ін., які будуть відправлені на адресу «Новартіс» за допомогою мережі Інтернет, можуть бути використані «Новартіс» без жодних обмежень і без надання будь-якої винагороди. Таку інформацію ми не будемо вважати конфіденційною.

«Новартіс» дотримується політики захисту відомостей особистого характеру (Ваше ім'я, адресу, номер телефону, факсу, електронної пошти). Ми не передаємо в користування та не надаємо третім особам відомостей особистого характеру про відвідувачів даного сайту.

«Новартіс» залишає за собою право в будь-який момент змінювати зміст даного сайту без попереднього повідомлення і не несе відповідальності за можливі наслідки таких змін.