FAQ

 • Чи можна приймати ТераФлю разом з іншими препаратами на основі парацетамолу?
  Не варто приймати ТераФлю разом із іншими ліками на основі парацетамолу, оскільки це може призвести до передозування цим препаратом.
 • Як довго можна приймати ТераФлю?
  Рекомендований термін застосування препарату – не довше 7 днів. У випадку, якщо симптоми протягом цього періоду не поліпшуються, необхідно звернутися до лікаря.
 • Чи можна сідати за кермо після вживання препарату?
  Препарат може викликати сонливість, тому під час лікування не рекомендовано керувати автомобілем та працювати зі складними механізмами, що потребують підвищеної концентрації уваги й високої швидкості психомоторних реакцій.
 • Скільки пакетиків ТераФлю можна прийняти протягом доби?
  Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 1 пакетику кожні 4-6 годин, але не більше 3 пакетиків на добу. Однократна доза не повинна перевищувати 1 пакетик.
 • Чи можна під час прийому ТераФлю вживати алкоголь?
  Парацетамол у поєднанні з етиловим спиртом може спричинити порушення функцій печінки, посилюватися сонливість. Тому не варто вживати алкогольні напої під час лікування препаратами ТераФлю.
 • Які можуть бути протипоказання для прийому ТераФлю?

  Перед вживанням ТераФлю необхідно ознайомитись із його складом, оскільки на деякі компоненти можуть бути алергічні реакції. Протипоказано прийом препарату у разі хвороби на серцево-судинну, печінкову або ниркову недостатність, вроджену гупербілірубінемію, артеріальну гіпертензію, феохромоцетому, тиреотоксикоз.

  Від вживання ТераФлю також слід відмовитись при аденомі простати, обструкції шийки сечового міхура, захворюванні крові, стенозній виразці шлунку та дванадцятипальної кишки, цукровому діабеті, захворюванні легень ( в т.ч. бронхіальній астмі), закритокутовій глаукомі, дефіциті глюкозо-6-фосфат дегідрогенази, епілепсії, алкоголізмі, супутньому лікуванні інгібіторами МАО та протягом 2 тижнів після припинення їх застосування.

  Препарат протипоказаний жінкам у період вагітності і годування груддю, а також дітям до 12 років.

  Крім того, ТераФлю не варто вживати спортсменам під час змагань, оскільки деякі його компоненти можуть сприяти помилково позитивному результату допінг-контролю.

 • Які можуть бути побічні ефекти під час вживання препарату?

  Найчастіші можливі побічні реакції: запаморочення, сухість у роті або горлі, втомлюваність, головний біль, занепокоєність, нервозність, тахікардія, прискорене серцебиття; рідко відмічаються збудженість, порушення сну, набряки.

  *Більш детальну інформацію ви можете отримати в інструкції для медичного застосування.

 • Як діє ТераФлю ЛАР на біль у горлі?

  У складі ТераФлю ЛАР є лідокаїн – місцевий анестетик, який при запальних процесах у горлі полегшує болісні відчуття, знімає біль при ковтанні.

  Крім того, бензоксонія хлорид, який міститься у ТераФлю ЛАР, знищує шкідливі бактерії у ротовій порожнині, а також має антивірусну активність щодо мембранних вірусів (у т.ч. вірусів грипу, парагрипу і герпесу).